SIEMENS YETKİLİ SATICISI 0(850) 305 44 33

SIEMENS YETKİLİ SATICISI 0(850) 305 44 33

Siemens LC64PCC20T Duvar Tipi 60 CM Davlumbaz

% 8
1,100.00 TL
1,200.00 TL
Stok Kodu
1995567255

Ürün Detayları

Siemens LC64PCC20T Duvar Tipi 60 CM Davlumbaz


Kusursuz Çekim Gücü

Sınıfının en kusursuz deneyimini sunan davlumbaz cihazı ile aynı anda birden fazla yemek yapsanız bile evin hiçbir yerinde yemek kokusu sorunu yaşamaz ve kusursuz çekim gücünün ayrıcalığını harikalar yaratarak sağlayabilirsiniz.


Mükemmel Deneyim

Mutfakların olmazsa olmazı davlumbaz cihazı sayesinde sizde beklentilerinizi daima en yüksekte tutun ve dilediğiniz her an cihazı çalıştırarak mutfağınızın havasını kaliteli bir düzeye çıkarmanın keyfini çıkarın.


Kolay Temizlik

60 cm genişliğindeki davlumbaz cihazının yüksek verimli motor gücü ile hem daima ultra konfor sahibi olabilir hem de cihazı kolayca nemli bir bez yardımıyla temizleyerek sınıfının en yüksek kalitesine sahip olabilirsiniz.Enerji Tasarrufu

Minimum enerji tüketerek maksimum performans sağlayan davlumbaz cihazı ile mutfaklarda daima tertemiz bir hava oluşturabilir, yoğun yemek yapma deneyimlerinizde bile özellikle açık mutfaklarda kusursuzluk sağlayabilirsiniz.


Şık Tasarım

Gelişmiş teknolojisi ve tüm mutfak tiplerine yakışacak şık tasarımı ile göz kamaştıran davlumbaz cihazı ile asla yarı yolda kalmazsınız. Kullanım dışında da LED ışıklı yapısı mutfağınıza loş bir görünüm katarak mükemmel görünebilir.


Ergonomik Kullanım

Tüm kullanıcı tipleri için ayrıcalık sunan yapısı son derece ergonomik bir kullanım yaratmak adına geliştirilmiştir. Farklı çekim güçleri cihaz üzerinden konforlu bir şekilde ayarlanabilir ve bu sayede kullanıcılar yemeklerini yaparken zahmetsiz bir deneyim gerçekleştirir.

Teknik Özellikler

 • Yağ Süzme Verimlilik Sınıfı

   

  C

 • Ürün Tipi

   

  Duvar

 • Ses Seviyesi (dBA)

   

  64

 • Enerji Sınıfı

   

  D

 • Emiş Gücü

   

  380 m3/sa

 • Kontrol Tipi

   

  Manuel

 • Kademe Sayısı

   

  3

 • Aydınlatma Verimlilik Sınıfı

   

  A

Henüz ürüne yapılmış yorum bulunmamaktadır.